Jul 1st, 2020, 5:10 pm
Ha az a WinCe-s Nextgen tört program, és ha elbírja az arimi vagy pongo skint (kell hozzá plusz kraft amiben egyetlen egy WinCe-s készülék sem jeleskedik), azt írsz be az Üdvözlő és Kilépő üzenetnek amit akarsz. Azt fogja felolvasni. Ha ez nem lehetséges, lang-voice fájl szerkesztésével lehet megoldani a saját üzenetet.

------------------------------
Légy szíves ne idézd az előtted lévő hsz-t ha arra válaszolsz! Köszi.
Jul 1st, 2020, 5:10 pm
Jul 1st, 2020, 5:20 pm
Pongo skin van vele. simán elbírja. Azt értem, hogy akármit felolvas, de hova írhatom be? :D
Jul 1st, 2020, 5:20 pm
Jul 1st, 2020, 6:35 pm
Beállítások >> Hang >> TTS Pro >> Üdvöző (és Kilépő) üzenet felolvasása >> fogaskerék >> ...
Jul 1st, 2020, 6:35 pm
Jul 1st, 2020, 8:58 pm
'Stét Urak!
Huawei 10 mate pro. Igo luna ,Frontzosd skin. TTS/érkezési hangok/ismétlés távolsága beállítás alatt,nem tudom lefordítani a > "repeat at: " <
Vagyis csak úgy fordítja le nekem,ha belenyúlok a ttspro.ui-ba,és módosítom a fordító parancsot.
Másnak műkszik? Ha igen,hogy kell beírni a langba?
Jul 1st, 2020, 8:58 pm
Jul 1st, 2020, 9:11 pm
Köszönöm a megértést. működik. Volna még egy dolog. :D Tud valaki értelmes leírást, hogy lehet IGO-ba a megjelenített alapértelmezett nyíl helyére más járművet készíteni? Nem cserélni, azt ugye a program tudja. :) Saját magam szeretnék pár autótípust készíteni!
Jul 1st, 2020, 9:11 pm
Jul 2nd, 2020, 4:14 pm
Tisztelt Guruk és (egyéb) Mesterek!

Tudom, hogy a Luna még gyermekcipőben jár, de azért feltennék egy-két kérdést:
- bekapcsolt szupernagy sebességkijelzés mellett esemény riasztáskor (pl. mobilseb. kamera, vasúti átjáró) miért villog középen az esemény ikonja ahelyett, hogy pirosra váltana a sebességkijelzés, azaz kikapcsolható ez a fícsör?
Más:
A Pal-os Pongo skin nem mindig mutatja helyesen az akksi töltöttségét, teljesen fals értéket mutat, miközben jelzi a folyamatos töltést,
- tudtok arról, hogy létezik valahol a Luna-hoz (kurzornyíl helyett) autókínálat a benne lévőkön kívül?
Előre is köszönöm, ha valaki válaszol.
mucike
Jul 2nd, 2020, 4:14 pm
Jul 2nd, 2020, 7:44 pm
Indítás után jobb alul beállítás (3 vonal), utána jobb felül ember figura, jobb alul lefelenyíl, szerkesztés, autótípus módosítása.
Jul 2nd, 2020, 7:44 pm
Jul 2nd, 2020, 8:14 pm
@dancsuri Miért idézed az előtted lévő hsz-t amire reagálsz? :evil:
Jul 2nd, 2020, 8:14 pm
Jul 5th, 2020, 10:48 am
Félreértetted. Autó típust szeretnék készíteni! A programon belüli módosítás az ok.
Jul 5th, 2020, 10:48 am
Jul 8th, 2020, 9:14 am
Jónapot kívánok4

Segítséget szeretnék kérni, Igo navigációban szeretném lecserélni a bal felső sarokban lévő sárga manőver nyilacskát.
Láttam már valahol, hogy van egy nyíl és abban fehér szaggatott vonalak. Ezt szeretném.
Ha valaki dobna egy linket ahonnan ezt lelehet tölteni esetleg még egy ki infót hogy mit hová kell másolni azt nagyon szépen megköszönném.

Előre is nagyon szépen köszönöm.
Jul 8th, 2020, 9:14 am
Jul 8th, 2020, 9:47 am
Az arimi és pongo skin-be bele van integrálva, pl a Pongo skin-ben a Skin beállításai > Navigáció > Színes manőver ikonok > és itt a magjelenő négy eshetőséghez azt választasz ki ami tetszik. Benne van háromféle színben a felező vonalas ikonkészlet.
Jul 8th, 2020, 9:47 am
Jul 8th, 2020, 10:42 am
Sziasztok !
IGO Avicot használok ( köszzönet Tájfun :) ) Arimi és Vamibg skinnel.
Érdekelne, hogy a kezdőképernyőn megtalálható képernyőmentés gombot hogyan tudnám eltüntetni ?
Próbálok minél áttekinthetőbb, letisztult képernyőt kapni a navigáláshoz.

Másik kérdésem, hogyan tudnék egy egész országot kizárni az útvonal tervezésekor ha több országon keresztül vezet az útvonal ?

Köszönöm, üdv mindenkinek...
Jul 8th, 2020, 10:42 am
Jul 8th, 2020, 11:00 am
1. Extra beállítások - Képernyőmentés
2. Töröld ki az adott ország térképét
Jul 8th, 2020, 11:00 am

Image
https://bdwteam.hu