Jan 9th, 2021, 8:04 pm
A Wayteq 995-ön már 6-os droid van? Én még csak olyat láttam amelyiken 4.... volt. A haladzsára meg nézz bele a content,phoneme mappába és ha van benne magyar tartalom dobd ki belőle. Ha Nextgen verziót teszel fel abba sem kell amit irtam,mert avval is haladzsázik.
Jan 9th, 2021, 8:04 pm
Jan 9th, 2021, 9:02 pm
Szia, ezen már 6-os van. Viszont a iGO/contentben nincs phoneme mappa. :?
Jan 9th, 2021, 9:02 pm
Jan 9th, 2021, 10:00 pm
Akkor passz,lehet másik voice és vocalizer mappa kell. Nem szerencsés NNG és Here kombó a térképeknél,lehet hogy a határoknál nem érnek össze az utak. NNG,Tomtom szoktuk összerakni. Igaz én már rég próbáltam az NNG,Here kombó,akár jó is lehet.
Még egy kérdés,mert nem irtad. Nem a google szövegfelolvasót használod,telepitettél fel külön szövegfelolvasót,pl aVocalizer TTS? Én soha nem használtam a google szöveg felolvasót,tapasztalatom sincs vele.
Jan 9th, 2021, 10:00 pm
Jan 9th, 2021, 10:18 pm
Mint ahogy az első hozzászólásomban írtam, telepítettem a Nuance_Android_premium-ot úgy, ahogy a leírásában volt. A szövegfelovasóban van és aktív a Vocalizer TTS, tehát most azt használja.
Jan 9th, 2021, 10:18 pm
Jan 9th, 2021, 10:19 pm
Sinba wrote:Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok olyan Nextgen - TTS - Skin verziót javasolni, ami tuti működik? Ha igen, azokat hol tudom beszerezni?


Szia!
Küldtem mindent....
Jan 9th, 2021, 10:19 pm
Jan 10th, 2021, 1:01 pm
Szia Tájfun! Megkaptam a csomagodat :D! Még csak arra volt időm, hogy futólag belenézek az Avic leírásába, és megállapítottam, hogy tényleg oda kell figyelni, ha mindent jól akarok csinálni. De még ma telepítem és izgalommal várom, hogy kipróbálhassam. :)
Az általad leírtak pedig evidensek.
Jan 10th, 2021, 1:01 pm
Jan 10th, 2021, 10:13 pm
Sinba wrote:Mint ahogy az első hozzászólásomban írtam, telepítettem a Nuance_Android_premium-ot úgy, ahogy a leírásában volt. A szövegfelovasóban van és aktív a Vocalizer TTS, tehát most azt használja.

Jézús gyere le. "nuance android premium" gondolom ez a torrent oldalon volt fenn. Van Nuance,Vocalizer mappa,ahoz kell nuance,vocalizer apk. Azt hiszem ha nuance mappád van elég átnevezni vocalizer-e és megy a vocalizer apk telepittés után. Semmi gond,semmi gúny. Csak azon méláztam el hogy a torrent oldalakra feltöltők milyen neveket nem adnak. Remélem Tájfun csomagja jó,és használd egészséggel. Irtad hogy telepitetted,csak mi nem igy ismerjük. No para,majd belejössz,sok sikert
Jan 10th, 2021, 10:13 pm
Jan 12th, 2021, 1:33 pm
Sziasztok!
Sikerült feltelepítenem a Tájfun által küldött navigációt és minden működik szépen. Még csak az arimi skint raktam fel, a skin cserélőt és a térkép cserélőt még csak nézegetem.
Viszont van egy kis problémám és hátha tudtok benne segíteni. Az előző navigációm egy Mio PDA-ra telepített iGO 8.3.2. volt, és annak a mentésében ott van jó néhány korábbi úti célom is. Ezeket szeretném átmenteni a Nextgenbe, ha ez lehetséges. Az iGO 8 save mappájában sok minden van, csak tippelem, hogy a history.sav-ban lehetnek a dolgaim. De ebben se vagyok biztos, azt meg végképp nem tudom, hogy mit lehet/kell csinálni.
Jan 12th, 2021, 1:33 pm
Jan 13th, 2021, 3:39 pm
Sikerült végre úgy megcsinálni az Avic - ot, hogy az utca nevek fehér háttérrel vannak. roadsign_bitmaps=0, meg amit találtam :lol: Örülök, csak a főutak sárga háttérben vannak, nem mind fehér, ugyanúgy a földút, meg szürke háttér. A Luna sys-ben leltem erre a bejegyzésre, átültettem. Ugye, hogy ügyi vagyok :lol: Jelentkezem Pongonál progamozónak :D
Jan 13th, 2021, 3:39 pm
Jan 13th, 2021, 8:41 pm
Sziasztok. Valakinek van Wince alapú újabb IGO nextgen verziója? Alapból olyan készülékre kell amin windows embedded compact 7 van. Tudom...tegyek rá Primót..stabil..feltört...stb. Ezen nem megy!!!!! Nextgen igen. Remélem tud valaki segíteni. Köszönöm.
Jan 13th, 2021, 8:41 pm
Jan 14th, 2021, 5:15 pm
aki kamionnal jár felejtse el a legutóbbi here csomagot, ennyi balfék hibát régen láttam mint ami a német térképen van, még szerencse hogy ismerem az utakat.. koblenznél a 48asra az autópályára kirak egy 3.6-os magasság korlátozó táblát, Háá normális? mondom mi a fene van ezzel a navival, miért nem akar venloból koblenz felé tervezni, minden áron a 4 - 45-ösre akart átvinni. a fene se megy a hegyekbe 30 cmes hóban..eddig is láttam már elég sok hibát benne, de ez betette a kiskaput.. szóval csak ésszel, soha ne menjetek a navi után..
Jan 14th, 2021, 5:15 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Jan 14th, 2021, 5:18 pm
Herrleon wrote:Sziasztok. Valakinek van Wince alapú újabb IGO nextgen verziója?


Nincs jó nextgen wince-re, csak primo. ha az nem megy, akkor valamit nem jól csinálsz.
Jan 14th, 2021, 5:18 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Jan 14th, 2021, 5:33 pm
Lehet igazad van és nem jól csinálok valamit. De...kb. 15-20 Primót próbáltam rajta és egy sem ment. Ezzel szemben pár Nextgen igen. Mint írtam is ez nem kimondottan Wince már. És mivel ebben már több a memória, így tudja jobban kezelni a Nextgent.
Jan 14th, 2021, 5:33 pm
Jan 14th, 2021, 5:56 pm
Nem kimondottan Wince már? Mert esetleg Android?
Jan 14th, 2021, 5:56 pm