Mar 1st, 2009, 8:26 am
kisgida88 wrote:A személyesben nem tudok segíteni a távolság miatt, de a 8.3.2.71348 -as (2009. jan. 07.) tökéletes OMNIÁN. Napok óta tesztelem, nem fagy, gyors, a skineket jól "eszi".

Ha újonan veszed az Omniát, egy 2 g-s kártyán adják hozzá a 8.0.xxx-t. Jó, az omniához tuti, és állítólag márciusban jön a legális frissítés a 8.3-ra. Én azért vettem egy 4 g-s kártyát, hogy az origi jó maradjon, és már jó előre tudjam tesztelni.... :D


Nekem c710 en van. mióta rájöttem, hogy belő memóriára kell tennem és minden onnan menjen, sleep modba is átmehet. és nem akad ki utánna. ja és végre viszi a köztes célpontokat is
Mar 1st, 2009, 8:26 am
Mar 1st, 2009, 8:34 am
DM43 wrote:
Mocsokba wrote:
Mocsokba wrote:Szerbusztok! Frankón működik az IGO8 a PDA -mon, a legújjabb frissítés után is. De ami már a korábbinál is problémát jelentett az sajnos még mindig nem működik. Vannak országok(pl ami a lényeg: Anglia, Franciao.) amiknek a térképét nem jeleníti meg. A listában sem látom, ennek ellenére, ha a kurzort áthúzom az említett országokra és éttermet keresek vagy bármit, a címét és minden egyéb adatát mutatja nekem, de a térkép sehol. Tud vki segíteni? Köszi előre is.


erre akkor senki nem tudja a megoldást? :( :(


Licence file csere




Köszi szépen, hol találom a licence file-t? melyik az?
Mar 1st, 2009, 8:34 am
Mar 1st, 2009, 8:35 am
VentoCL wrote:
Mocsokba wrote:
Mocsokba wrote:Szerbusztok! Frankón működik az IGO8 a PDA -mon, a legújjabb frissítés után is. De ami már a korábbinál is problémát jelentett az sajnos még mindig nem működik. Vannak országok(pl ami a lényeg: Anglia, Franciao.) amiknek a térképét nem jeleníti meg. A listában sem látom, ennek ellenére, ha a kurzort áthúzom az említett országokra és éttermet keresek vagy bármit, a címét és minden egyéb adatát mutatja nekem, de a térkép sehol. Tud vki segíteni? Köszi előre is.


erre akkor senki nem tudja a megoldást? :( :(


próbáltad már más fajta térképpel? tele atlas helyett valami más?



Megpróbálom, köszi!
Mar 1st, 2009, 8:35 am
Mar 1st, 2009, 9:24 am
Mocsokba wrote:Szerbusztok! Frankón működik az IGO8 a PDA -mon, a legújjabb frissítés után is. De ami már a korábbinál is problémát jelentett az sajnos még mindig nem működik. Vannak országok(pl ami a lényeg: Anglia, Franciao.) amiknek a térképét nem jeleníti meg. A listában sem látom, ennek ellenére, ha a kurzort áthúzom az említett országokra és éttermet keresek vagy bármit, a címét és minden egyéb adatát mutatja nekem, de a térkép sehol. Tud vki segíteni? Köszi előre is.
Frissítés ???? Nem lehet hogy te véletlenül 8.0xx és 8.3xx térképeket próbálsz használni vegyesen? Mert attól függően hogy milyen az IGO-d, (8.3-8.0) vagy az egyik, vagy a másik nem fog látszani... A térképeket csak a megfelelő verziójú IGO kezeli.
Mar 1st, 2009, 9:24 am
Mar 1st, 2009, 9:29 am
JoceeHunt wrote:Atya-Isten!

Sziasztok magyarok!
Tudna nekem valaki segíteni?
Nagyon töröm az angolt :))
Kedden érkezik meg a várva várt telcsim, a Samsung Omnia.
Melyik verziós IGO8-al kellene majd próbálkoznom?
Most töltöm a magyar 83157021-et, v8.3.xxxx-es térképekkel.
Ez jó lesz rá? Kijelzéssel (240X400) nem lesz gond szerintetek?
Másik kérdés:
Nagykanizsai vagyok, és szeretnék rendelni egy 4GB-os memó karit és egy autós tartót hozzá, és surmó módon nem akarok kiadni 3000 Ft.-ot postaköltségre, pesten nem nagyon járok. Nem jár valaki esetleg arra? Persze olyan a Kanizsához közel van. Zeg nekem jó lenne talihelynek akár.

Köszi a válaszokat előre is!

Jocee

Nekem is Omniám van, és a "IGO 8.3.2.71348 (Jan 7 2009)" verziót használom, tökéletesen megy. Azt az apró pici hibát leszámítva, amit viszont az öszes 8.3 csinál, hogy néha elb@ssz@ a körforgalmat. Mást mond, mit amit rajzol... "Hajts ki az első kijáraton" aztán meg a másodikat rajzolja a térképre, és az is a jó útvonal... Az Omniához adott 8.0-s bolti IGO ebből a szempontból jó, sajna az viszont nem full EU. Nagyon sokat dob még az IGO-n a Gurjon skin, azt innen szedheted le. Érdemes. www.gurjon.com
Mar 1st, 2009, 9:29 am
Mar 1st, 2009, 12:33 pm
sirarcheer wrote:
VentoCL wrote:
sirarcheer wrote:Sziasztok!
Nem indul el a legújabb 2009.01.09 verzió mio p550m PDA-n.
Hibaüzenet: Failed to open file: igo\240_320\loading.bmp exiting application.

Iconx skin működik valakinek?
Nálam a betöltő képernyő megváltozik de maga a navigációs nézet nem.


Ezt azért írja mert nem jól van megadva az elérési út a sys.txt-ben. Honnan futtatod? Nekem a belső memóriából fut. De most hirtelen nem tudom leírni. Nézz körül a neten. IGO8 Sys.txt és folder!


Nem az volt a baj. Rossz csomagot szedtem le. Már találtam egy olyat ami rendes PDA verzió és azzal működik.

Nálatok melyik Skin van fent?

Gurjon 6.1p + Patches
Mar 1st, 2009, 12:33 pm
Mar 1st, 2009, 9:17 pm
Köszönöm a segítséget. És szerintetek az Igo 2006 az mehet Omnian? Kedden jön a telcsi :))))).
A 2006-os elég stabilnak mondató, ha elmenne rajta nekem az is elég lenne, a felbontás a kérdéses. Az igaz hogy a 8-hoz le kell tölteni valami felbontás patch-et? Mik a tapasztalatok omnian? Kell rom vagy windows frissités? Mennyire stabilak a rendszerek?
Mar 1st, 2009, 9:17 pm
Mar 2nd, 2009, 12:37 pm
VentoCL wrote:
Mocsokba wrote:
Mocsokba wrote:Szerbusztok! Frankón működik az IGO8 a PDA -mon, a legújjabb frissítés után is. De ami már a korábbinál is problémát jelentett az sajnos még mindig nem működik. Vannak országok(pl ami a lényeg: Anglia, Franciao.) amiknek a térképét nem jeleníti meg. A listában sem látom, ennek ellenére, ha a kurzort áthúzom az említett országokra és éttermet keresek vagy bármit, a címét és minden egyéb adatát mutatja nekem, de a térkép sehol. Tud vki segíteni? Köszi előre is.


erre akkor senki nem tudja a megoldást? :( :(


próbáltad már más fajta térképpel? tele atlas helyett valami más?



Köszönöm a segítséget, térképcsere megoldotta a problémát. :lol: :lol: :D
Mar 2nd, 2009, 12:37 pm
Mar 2nd, 2009, 2:05 pm
Sziasztok,

MIO C720-asra szeretnék IGO 8-at felrakni, megvan a legújjabb verzió ( diamond-on es xperian is sikerult megoldanom) de a 720 kifog rajtam, az eredeti navigáció megtartására van mód? (mint biztonsági mentés :) ) Szóval egy step by step leírást tudna valaki adni? Eddig sokmindent kipróbáltam de egyik sem volt az igazi..

előre is köszi
Mar 2nd, 2009, 2:05 pm
Mar 2nd, 2009, 3:35 pm
JoceeHunt wrote:Köszönöm a segítséget. És szerintetek az Igo 2006 az mehet Omnian? Kedden jön a telcsi :))))).
A 2006-os elég stabilnak mondató, ha elmenne rajta nekem az is elég lenne, a felbontás a kérdéses. Az igaz hogy a 8-hoz le kell tölteni valami felbontás patch-et? Mik a tapasztalatok omnian? Kell rom vagy windows frissités? Mennyire stabilak a rendszerek?

Minek a 2006 ??? A 8-assal semmi gond. Jobban is találsz hozzá támogatást, a legújabb, a 8.3.71348 pedig minden trükközés nélkül alapból tudja a 240x400 és a 400x240-es Omnia felbontást. Én is ezt használom. Omnián...
Mar 2nd, 2009, 3:35 pm
Mar 4th, 2009, 1:26 pm
JoceeHunt wrote:Köszönöm a segítséget. És szerintetek az Igo 2006 az mehet Omnian? Kedden jön a telcsi :))))).
A 2006-os elég stabilnak mondató, ha elmenne rajta nekem az is elég lenne, a felbontás a kérdéses. Az igaz hogy a 8-hoz le kell tölteni valami felbontás patch-et? Mik a tapasztalatok omnian? Kell rom vagy windows frissités? Mennyire stabilak a rendszerek?

Nézz majd be ide bátran minden Omnia ügyben: http://pdafanclub.com/
Mar 4th, 2009, 1:26 pm
Mar 5th, 2009, 3:09 pm
Olyan csak nálam szokott lenni, hogyha az igo-ból nem kilépek, hanem háttérbe teszem, kikapcsolom a pda-t, bármikor visszakapcsol, sajnos magától szokott délben, és éjfélkor, vagy ha én bekapcsolom is, rögtön belép az igo, a főmenübe.
Mit lehet ez ellen tenni?

verzio: 8.3.2.64873
Mar 5th, 2009, 3:09 pm
Mar 5th, 2009, 8:10 pm
Tudom,hogy "kicsit" OFF,de megkérdezem:Van másik navi program az IGO-n kívül,ami PNA-n is használható?
Mar 5th, 2009, 8:10 pm
Mar 5th, 2009, 8:27 pm
Udv.

Mar szemezgetek fel oraa, csak nem talalom ezt a verziot : IGO 8 v8.3.2.71348
tud vki 1 linket adni?

Koszonom
Mar 5th, 2009, 8:27 pm