Mar 29th, 2021, 5:12 pm
Üdv!
Küzdök az új skincserélővel Skinchange_3.0.8_build_60-release.apk. Android 9 en döcögve,de felment,műkszik.
Huawei mate 10 pro,Android 10 alatt egyszerűen nem látja a skineket. A csomag neveket jól beállítottam.Engedély rendben.Kapott új könyvtárat.Lehetséges hogy gondja van a 10 es android-al? Olyan,mintha nem mentené el az igo útvonalat.Ha viszanézem,nincs útvonal.(Legalább is ki sem írja hogy "mentve.

útvonal beírva
Image

visszanézve
Image
Mar 29th, 2021, 5:12 pm
Mar 29th, 2021, 7:53 pm
Létezik olyan nextgen skin ami tudja a kedvenceket szerkeszteni, ikonokat cserélni, csoportokba rendezni, bele írni több adatot egy poihoz? és valamiért nincs németben traffipaxom, csehbe még volt... vagy alapból le lenne tiltva?

ez nextgen pal verzió ha ez számit. bár a skinnél biztos. :)

(egyenlöre ott tartok ha haza megyek ledobom ezt a sz..rt róla.) legalább is nekem az, a jó kis primom után.. az online tmc miatt akartam kipróbálni, hamár ugyis androidos, de eddig nem volt meggyőző.. pedig itt heilbronn környékén jó lenne.

Jah és zsiga!
Tele van hibával amit adtál. Navigáció alatt a hidaknál villog mint aki nem tudja hogy leesek a hídról vagy az égfelé megyek, villog az egész és az út is eltűnik a kocsi alól. Az ég kép (gfx) egy része hiányzik. lila folt van a kép jobb oldalán. gondolom kicsi lett a kép mérete a felbontáshoz ez az oka...és a figyelmeztető kresz tábla jelzéseknél ha kiegészítő tábla is van alatta, mikró méretű lesz az ikon..össze zsugorodik. az alapból 12 mm-es ikonból 2 mm-es lesz. így hirtelen ennyi bajom van csak vele, de még csak 1200 km üzemelt..
Mar 29th, 2021, 7:53 pm

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Mar 29th, 2021, 9:29 pm
A villogást okozhatja hogy túl van terhelve a program, sok fájl. Esetleg a memória kártya nem a leggyorsabb. A gfx gondra hitelen nem tudok mit mondani, de azt a datából veszi. Esetleg kilehet cserélni az ux mappa tartalmát kompletten és tesztelni. Érdekes hogy ilyen hibákat még nem jeleztek erre a csomagra. Próbáld meg inkább a primot is.
Mar 29th, 2021, 9:29 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Mar 30th, 2021, 6:33 am
Jónapot kívánok!
Szeretném megkérdezni, hogy a következő navigációhoz honnan lehet letölteni autótipusokat?

Igo Primo Nextgen
9.18.27.719974
2017 Nov 15

A megjelenést Wassy módosította.

Verzió 2020 Április 13

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
Mar 30th, 2021, 6:33 am
Apr 1st, 2021, 7:32 pm
stancy wrote:Létezik olyan nextgen skin ami tudja a kedvenceket szerkeszteni, ikonokat cserélni, csoportokba rendezni, bele írni több adatot egy poihoz? és valamiért nincs németben traffipaxom, csehbe még volt... vagy alapból le lenne tiltva?

ez nextgen pal verzió ha ez számit. bár a skinnél biztos. :)

(egyenlöre ott tartok ha haza megyek ledobom ezt a sz..rt róla.) legalább is nekem az, a jó kis primom után.. az online tmc miatt akartam kipróbálni, hamár ugyis androidos, de eddig nem volt meggyőző.. pedig itt heilbronn környékén jó lenne.

Jah és zsiga!
Tele van hibával amit adtál. Navigáció alatt a hidaknál villog mint aki nem tudja hogy leesek a hídról vagy az égfelé megyek, villog az egész és az út is eltűnik a kocsi alól. Az ég kép (gfx) egy része hiányzik. lila folt van a kép jobb oldalán. gondolom kicsi lett a kép mérete a felbontáshoz ez az oka...és a figyelmeztető kresz tábla jelzéseknél ha kiegészítő tábla is van alatta, mikró méretű lesz az ikon..össze zsugorodik. az alapból 12 mm-es ikonból 2 mm-es lesz. így hirtelen ennyi bajom van csak vele, de még csak 1200 km üzemelt..


Németországban márciustól tilos a traffit előre jelezni.Az új térképcsomagban ezért nincs. A waze sem jelezi.Az új tomtom Go frissítésben sincs már.
Apr 1st, 2021, 7:32 pm
Apr 2nd, 2021, 2:23 am
stancy wrote:Létezik olyan nextgen skin ami tudja a kedvenceket szerkeszteni, ikonokat cserélni, csoportokba rendezni, bele írni több adatot egy poihoz? és valamiért nincs németben traffipaxom, csehbe még volt... vagy alapból le lenne tiltva?

ez nextgen pal verzió ha ez számit. bár a skinnél biztos. :)

(egyenlöre ott tartok ha haza megyek ledobom ezt a sz..rt róla.) legalább is nekem az, a jó kis primom után.. az online tmc miatt akartam kipróbálni, hamár ugyis androidos, de eddig nem volt meggyőző.. pedig itt heilbronn környékén jó lenne.

Jah és zsiga!
Tele van hibával amit adtál. Navigáció alatt a hidaknál villog mint aki nem tudja hogy leesek a hídról vagy az égfelé megyek, villog az egész és az út is eltűnik a kocsi alól. Az ég kép (gfx) egy része hiányzik. lila folt van a kép jobb oldalán. gondolom kicsi lett a kép mérete a felbontáshoz ez az oka...és a figyelmeztető kresz tábla jelzéseknél ha kiegészítő tábla is van alatta, mikró méretű lesz az ikon..össze zsugorodik. az alapból 12 mm-es ikonból 2 mm-es lesz. így hirtelen ennyi bajom van csak vele, de még csak 1200 km üzemelt..


Szerintem nincs olyan skin.
Nextgen nem tudsz szerkeszteni,én kedvencként elmentem. Majd hazaérek és Kml csinálok belőle,az megmarad. Ha megbolondúl a navi a Kml megmarad. Nem törlődik a save mappából mert utána nem is ott lesz. Terveztess egy útvonalat a legfrisebb térképpel. É 47.07101 k 15.41716 Neked még 3.60 m magasságot jelez. Pedig hónapok óta ki lett méllyitve a vasút alatt,de egyszer azt mondtad bizol a térképgyártókba Nálam már szinte az épitkezés befejezésétől ezt mutatja.
https://kepkuldes.com/image/QatucQ
Jah és minden helyhez akár bibliát is irhatok. Nincs korlátozva az adott helyhez lévő karakterszöveg.
Apr 2nd, 2021, 2:23 am
Apr 2nd, 2021, 2:56 am
atvares wrote:
stancy wrote:Létezik olyan nextgen skin ami tudja a kedvenceket szerkeszteni, ikonokat cserélni, csoportokba rendezni, bele írni több adatot egy poihoz? és valamiért nincs németben traffipaxom, csehbe még volt... vagy alapból le lenne tiltva?

ez nextgen pal verzió ha ez számit. bár a skinnél biztos. :)

(egyenlöre ott tartok ha haza megyek ledobom ezt a sz..rt róla.) legalább is nekem az, a jó kis primom után.. az online tmc miatt akartam kipróbálni, hamár ugyis androidos, de eddig nem volt meggyőző.. pedig itt heilbronn környékén jó lenne.

Jah és zsiga!
Tele van hibával amit adtál. Navigáció alatt a hidaknál villog mint aki nem tudja hogy leesek a hídról vagy az égfelé megyek, villog az egész és az út is eltűnik a kocsi alól. Az ég kép (gfx) egy része hiányzik. lila folt van a kép jobb oldalán. gondolom kicsi lett a kép mérete a felbontáshoz ez az oka...és a figyelmeztető kresz tábla jelzéseknél ha kiegészítő tábla is van alatta, mikró méretű lesz az ikon..össze zsugorodik. az alapból 12 mm-es ikonból 2 mm-es lesz. így hirtelen ennyi bajom van csak vele, de még csak 1200 km üzemelt..


Németországban márciustól tilos a traffit előre jelezni.Az új térképcsomagban ezért nincs. A waze sem jelezi.Az új tomtom Go frissítésben sincs már.


Melyik új térképcsomaghoz nincs német trafi? Nagyon nem mindegy. Here soha nem is volt,Tomtom van,volt. Kiváncsan várom a TomTom 2020.12 hátha lesz benne. Mert a 2019 totom spc van meg ahol volt még német trafi. De én olyan skin használok ahol ha a sebesség lemegy 30-20 alá megjelenik egy törlés gomb. Vagyis egy mozdulat és törlöm a láthatóságot akkor is ha melettem ahol kivett kontrolra van egy trafi. Na nem nézem a mai zsarukat hűlyének azért azok is kupálódnak sajna,mert ha ujra inditaná a navit ujra betöltődne a trafi bázis. De szenvedjen meg érte ha arra menne. Nálam csak magyar nyelv,hang navi csak magyar van beletéve. Ugy hogy vagy tud magyarúl a német rendőr vagy lefoglalja és lefordittaja. :D És remélem nem Zsiga lesz a tolácsuk :D :D
Apr 2nd, 2021, 2:56 am
Apr 2nd, 2021, 9:21 am
stancy wrote:(egyenlöre ott tartok ha haza megyek ledobom ezt a sz..rt róla.) legalább is nekem az, a jó kis primom után


Hy.
Én ezért nem használom!
Lehet maradi vagyok,de a jól bevált Primo-nál nincs jobb,persze számomra!
Sokat próbálgattam a nextgen-t,( köszi a készítőknek ),de nekem nem jön be!
Már meg sem ,nézem az új frissességeket.
Kicsit sajnálom,hogy az új miatt,megszűnik a régi fejlesztése!
Hy.
Apr 2nd, 2021, 9:21 am
Apr 4th, 2021, 7:47 am
Üdv. Mi lehet az oka, hogy a Zsiga által feltöltött TTS hang nem is található Luna beállításai között?
Apr 4th, 2021, 7:47 am
Apr 4th, 2021, 8:37 am
kivagyok wrote:
Lehet maradi vagyok,de a jól bevált Primo-nál nincs jobb,persze számomra!


Nem maradi, hanem okos, rengeteg mindenben jobb.. aki nem munkára használja annak mindegy hogy melyik mondja hogy a lámpánál fordulj jobbra.. Nekem pont azok a dolgok hiányoznak a programból ami elengedhetetlen a munkához, vagy legalább is hatalmas segítség.. remélem még vagy 10 évig működni fog a kiadott térkép frissítés a primoban (is).
Apr 4th, 2021, 8:37 am

A köszönet nyilvánítás szabályos módja a fórumban: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=42938#
Apr 4th, 2021, 12:07 pm
LUNA Skin:Frontzosd_Silver_Sk(Luna)V_3.0.
LUNA magyarítás

Herrleon wrote:Üdv. Mi lehet az oka, hogy a Zsiga által feltöltött TTS hang nem is található Luna beállításai között?
Tegyél fel egy nuance/vocalizer tts hangmotort a készülékre. :)
Apr 4th, 2021, 12:07 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Apr 8th, 2021, 9:32 am
Rudimental branding is back:)))

"EUROleum_LUNA+.zip/v1.2.9":
https://bit.ly/2PJVmtY

All European brands in categories "Accommodation/Camping and Hotels or Motel" were added, thanks to Rubi for the nice svg-images.

Аlways delete poi _visiblities_save.txt before first use or update in folder save and restart the program...
Apr 8th, 2021, 9:32 am
Apr 11th, 2021, 12:00 pm
Hy.
Igo Primo android
Valakinek sikerült már működésre bírni a
Map2Geo :Transfer to other map-ot
vagy
Send to Navigation-t
A Send to Navigation elindítja az igot,de nem teszi be a címet,nem oszt meg semmit!
Map2Geo, nem is látja!
Nem lehet megcsinálni?
Tudom,hogy a nextgen megcsinálja,de mint előbb írtam,nem használom
Ha valakinek sikerült vagy van valami másik app ami működik,kérlek oszd meg velem!
Köszi
Apr 11th, 2021, 12:00 pm
Apr 11th, 2021, 7:42 pm
Sziasztok!
Lenne egy problémám és segítséget szeretnék kérni.Hozzám került egy Yakumo deltaX 5BT pocket pc iGO 2006 navigációval,2006-os térképekkel.A progi "Map" mappájában fbl. kiterjesztésű térképfilek voltak.Ezeket kitöröltem és bemásoltam a friss térképeket de ezeket nem ismeri fel.Kicsit utána olvastam és állítólag iGO8-at fel lehet rá tenni.Erre szeretnék valami szájbarágós leírást és egy iGO8-at esetleg.Köszönöm előre is a segítséget.
Apr 11th, 2021, 7:42 pm
Apr 13th, 2021, 10:09 am
Apr 13th, 2021, 10:09 am

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650