Apr 14th, 2021, 6:46 pm
Joc49 wrote:Üdv!
Küzdök az új skincserélővel Skinchange_3.0.8_build_60-release.apk. Android 9 en döcögve,de felment,műkszik.
Huawei mate 10 pro,Android 10 alatt egyszerűen nem látja a skineket. A csomag neveket jól beállítottam.Engedély rendben.Kapott új könyvtárat.Lehetséges hogy gondja van a 10 es android-al? Olyan,mintha nem mentené el az igo útvonalat.Ha viszanézem,nincs útvonal.(Legalább is ki sem írja hogy "mentve.

útvonal beírva
Image

visszanézve
Image

Nem jól írtad, iGO_Avic. Így a jó kicsi i" betű :lol:
Apr 14th, 2021, 6:46 pm
Apr 15th, 2021, 10:55 am
Urak, a Wayteq x985 BT-n lévő iGO Primo-m Speedcam mappája jelenleg (azt hiszem a Plajos féle?) .txt fájlokkal dolgozik Mo.-on is és külföldön is, és mellette ott van még egy .spud fájl is a Speedcam mappában.
Azt hiszem, ezekhez a sys.txt-ben is át vannak írva a Speedcam kategóriák is, meg hogy miket mondjon a közeledéskor.
Viszont jó ideje az iGO-hoz már .spc fájlokat kínál a program, csak eddig valamiért tartottam ezektől.

Ha a napra készebb adatbázis érdekében most mégis át akarnék térni a "gyári" .spc-k használatára, akkor egyszerűen csak takarítsak ki minden mást a SPeedcam mappából, és tegyem bele az .spc fájlokat?

A sys.txt-ben bármit át kell-e írjak, hogy nehogy valami funkciót elveszítsek? Nem volna jó nyilván belefutni valamelyik kamerába amiatt, hogy rosszul rakok fel valamit. Bocs a kezdő kérdésért...
Apr 15th, 2021, 10:55 am
Apr 15th, 2021, 11:20 am
Hagyd békén a Plajos féle magyar .txt-ket, annál nincs jobb, a magyar spc-t ne használd mellettük. Egyéb országokhoz tehetsz be .spc fájlokat. A TomTom .spc-t mondják jobbnak, pontosabbnak akik sokat járnak erre arra. Lehet kell 1 db license a speedcam .spc fájlokhoz, hogy lássa és használja a program. Súgó/Névjegy/Egyebek/Tartalom alatt nézd meg.
Apr 15th, 2021, 11:20 am
Apr 15th, 2021, 11:23 am
Tájfun wrote:Hagyd békén a Plajos féle magyar .txt-ket, annál nincs jobb


Ez hol van leírva?
Apr 15th, 2021, 11:23 am

World speedcam:
https://www.facebook.com/groups/worldspeedcam/
Apr 15th, 2021, 11:47 am
Tájfun wrote:Hagyd békén a Plajos féle magyar .txt-ket, annál nincs jobb, a magyar spc-t ne használd mellettük. Egyéb országokhoz tehetsz be .spc fájlokat. A TomTom .spc-t mondják jobbnak, pontosabbnak akik sokat járnak erre arra. Lehet kell 1 db license a speedcam .spc fájlokhoz, hogy lássa és használja a program. Súgó/Névjegy/Egyebek/Tartalom alatt nézd meg.


Megnéztem, a Súgó/.../Tartalom-ban van egy Sebességmérő kamerák mappa, abban egy "speedcam" nevű fájlt sorol fel, 1856 kilobájt.

Akkor a Content/Speedcam mappából dobáljam ki a külföldi .txt fájlokat, és tegyem bele az .spc fájlokat, a magyar kivételével? A sys.txt fájlt át kell írni esetleg?
Apr 15th, 2021, 11:47 am
Apr 15th, 2021, 11:58 am
Más, kijelző fényerő kérdés:
Be van állítva a kijelző fényerő úgy, hogy akár tápról, akár akkuról, a Kijelző legyen nappal full fényes, éjjel meg a legkisebb fényerő. Mégis ha nem nyúlok a kijelzőhöz, 30 másodperc múlva leveszi a fényerőt, pedig a Wayteq saját fényerő beállításánál ki van kapcsolva a Féneyerő csökkentés. Ezt a - gondolom takarékossági funkciót - az iGO-ban hol lehet kikapcsolni?

Ez a sys.txt power része most:

[power]
backlight_methods=0
backlight_ioctrl_function=1
backlight_device_name="BKL1:"
backlight_ioctrl_code_set_param_group=1
backlight_ioctrl_code_set1=34
backlight_ioctrl_code_set2=2
backlight_ioctrl_set_value_size=4
backlight_ioctrl_code_get_param_group=2
backlight_ioctrl_code_get1=34
backlight_ioctrl_code_get2=3
backlight_ioctrl_get_value_size=4
backlight_step=0
backlight_events= 1,2
backlight_manage_values = 1
backlight_manage_keys = 1
backlight_min = 1
backlight_max = 60
backlight_reverse = 0
backlight_methods = 0
battery_critical_limits=0
battery_low_limits=0
battery_shutdown_at=0
backlight_sync_with_os=0
update_backlight_on_ac_change=0
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1
Apr 15th, 2021, 11:58 am
Apr 15th, 2021, 12:40 pm
Ezt a sort így írd át: backlight_sync_with_os=1
Esetleg ezzel nézd meg:
[power]
backlight_manage_values =1
backlight_manage_keys =1
backlight_methods =0
backlight_min =1
backlight_max =50
backlight_device_name="BKL1:"
backlight_ioctrl_function=1
backlight_ioctrl_code_set1=34
backlight_ioctrl_code_set2=2
backlight_ioctrl_code_set3=0
backlight_ioctrl_code_set4=0
backlight_ioctrl_code_set_param_group=1
backlight_ioctrl_code_get1=34
backlight_ioctrl_code_get2=3
backlight_ioctrl_code_get3=0
backlight_ioctrl_code_get4=0
backlight_ioctrl_code_get_param_group=2
Apr 15th, 2021, 12:40 pm

Primo android: http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?p=3186411#3186411
Primo wince: https://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=718&t=59514&start=37650
Apr 15th, 2021, 1:41 pm
Átírtam, de akkor is leveszi a fényerőt az iGO kb. 30 mp múlva.

Bár ami érdekes: ha táp nélkül, akkuról indítom, akkor az iGO elindulás után leveszi 30 mp múlva a fényerőt. Ha ilyenkor feldugom tápra, és rábökök a képernyőre, visszajön a full fényerő, és utána tápon hagyva nem is csökkenti. Sőt ha lehúzom a tápról, akkor sem csökkenti utána még akkuról üzemelve sem. Ha viszont kilépek-visszalépek az iGO-ba, akkor kezdődik a kanossza előről.
Apr 15th, 2021, 1:41 pm
Apr 15th, 2021, 6:29 pm
Tegyél bele .spc fájlokat és nézd meg látszik-e.

A fényerőt külön lehet állítani akkus és külső táplálás esetén. Nézz bele a menübe.
Apr 15th, 2021, 6:29 pm
Apr 15th, 2021, 7:07 pm
Tudom, ezért írtam le a legelső posztomban a fényerőről, hogy :

"Be van állítva a kijelző fényerő úgy, hogy akár tápról, akár akkuról, a Kijelző legyen nappal full fényes, éjjel meg a legkisebb fényerő."

Tehát tápról nappal = 100 %
Akkuról nappal = 100%
Tápról éjjel = 0%
Akkról éjjel = 0 %
Apr 15th, 2021, 7:07 pm
Apr 16th, 2021, 9:51 am
A sys.txt-ben a [power] szekcióból kering pár fajta, próbálkozni kell. Nekem ez van

[power] ;wayteq 985
backlight_manage_values=1
backlight_manage_keys=1
backlight_methods=0
backlight_min=1
backlight_max=50
backlight_device_name="BKL1:"
backlight_ioctrl_function=1
backlight_ioctrl_code_set1=34
backlight_ioctrl_code_set2=2
backlight_ioctrl_code_set3=0
backlight_ioctrl_code_set4=0
backlight_ioctrl_code_set_param_group=1
backlight_ioctrl_code_get1=34
backlight_ioctrl_code_get2=3
backlight_ioctrl_code_get3=0
backlight_ioctrl_code_get4=0
backlight_ioctrl_code_get_param_group=2
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1
powermgm_state=0
Apr 16th, 2021, 9:51 am
Apr 16th, 2021, 10:06 am
Felülírtam a Tieddel, elsőre úgy tűnik, működik ! :thumbup:
Apr 16th, 2021, 10:06 am
Apr 16th, 2021, 10:11 am
Razor18 wrote:
Tájfun wrote:Hagyd békén a Plajos féle magyar .txt-ket, annál nincs jobb, a magyar spc-t ne használd mellettük. Egyéb országokhoz tehetsz be .spc fájlokat. A TomTom .spc-t mondják jobbnak, pontosabbnak akik sokat járnak erre arra. Lehet kell 1 db license a speedcam .spc fájlokhoz, hogy lássa és használja a program. Súgó/Névjegy/Egyebek/Tartalom alatt nézd meg.


Megnéztem, a Súgó/.../Tartalom-ban van egy Sebességmérő kamerák mappa, abban egy "speedcam" nevű fájlt sorol fel, 1856 kilobájt.

Akkor a Content/Speedcam mappából dobáljam ki a külföldi .txt fájlokat, és tegyem bele az .spc fájlokat, a magyar kivételével? A sys.txt fájlt át kell írni esetleg?


Erre valaki esetleg tud mondani valamit lécccike? :angel:
Apr 16th, 2021, 10:11 am
Apr 16th, 2021, 12:41 pm
Meg lett írva.., a magyar plajos txt-ket hagyd meg, ha van külföldi országra hasonló jól összeszedett adatbázisod txt-ben akkor azt is hagyd meg, Ezen országokra ne tegyél be spc fájlt, a többire igen. Az is meg lett írva, hogy ha nem látszik a Tartalom-ban a sok spc, akkor kell 1 license fájl még bele. A sys.txt-t nem kell bántani. Egyéb óhaj..? :)
Apr 16th, 2021, 12:41 pm
Apr 16th, 2021, 4:42 pm
Szia,

elsőre kitakarítottam mindent a Speedcam mappából, és beletettem a Mo.-i spc fájlt és a licencet. Kimentem a város szélére egy Védához, de nem mutatott semmit az iGO.
Ugyanekkor az Egyebek/Tartalom menüből teljesen eltűnt a Speedcam mappa tokkal vonóval.

Hazamentem és visszatettem a korábbi .spdp és .spud fájlokat, újraindítottam és erre ismét megjelent a Tartalomban a Speedcam mappa, amin belül egyetlen speedcam nevű fájl volt felsorolva, pedig benne volt a mappában .lyc fájl is (meg a Mo.-i .spc-t is benne hagytam). Mit csináltam rosszul?
Apr 16th, 2021, 4:42 pm